Fínsky výrobca pneumatík, preslávený predovšetkým zimnými pneumatikami, ktoré sú považované za jedny z najlepších. Držiteľ mnohých prvenstvo a rekordov pri testovaní pneumatík za extrémnych zimných podmienok.
| Valivý odpor | E |
| Priľnavosť na mokrom povrchu | E |
| Vonkajší hluk |
73 dB
|
| Šírka | 225 mm |
| Pomer výška/šírka | 55 % |
| Priemer disku | 17 " |
| Max. zaťaženie | 101 (825 kg) |
| Max. rýchlosť | T (190 km/h) |
| Kód produktu | pn0eae |
| Kód výrobca | TS31691 |
| Rok výroby | nové |
| Záruka | Doživotná záruka > |