Špeciálny dezén vytvorený počítačovou simuláciou je navrhnutý na plynulú bezpečnú jazdu za dažďa. HGS zložky/prímesy posilňujú výnimočné schopnosti brzdiť na mokrých cestách a umožňujú presne ovládať vozidlo za mokra aj na suchu.
Kórejská značka patriaca medzi 8 najväčších výrobcov pneumatík na svete, veľmi obľúbená vďaka pomeru výkon/cena.
| Šírka | 195 mm |
| Pomer výška/šírka | 55 % |
| Priemer disku | 15 " |
| Max. zaťaženie | 85 (515 kg) |
| Max. rýchlosť | H (210 km/h) |
| Kód produktu | pn0chn |
| Kód výrobca | 1009062 |
| Rok výroby | nové |
| Záruka | Doživotná záruka > |