Pneumatika na zimnú prevádzku s optimalizovaným počtom lamiel a blokov dezénu. Zvýšený obsah materiálu Silica zaisťuje maximálnu priľnavosť aj v extrémnych podmienkach. Určená pre vozidlá strednej triedy aj pre veľmi výkonné automobily.
Značka má korene vo Veľkej Británii, teraz jeden z najväčších predajcov premiových pneumatík. Po spojení so značkou GoodYear tvorí koncern GoodYear Dunlop Tires.
| Valivý odpor | G |
| Priľnavosť na mokrom povrchu | E |
| Vonkajší hluk |
67 dB
|
| Šírka | 195 mm |
| Pomer výška/šírka | 50 % |
| Priemer disku | 15 " |
| Max. zaťaženie | 82 (475 kg) |
| Max. rýchlosť | H (210 km/h) |
| Kód produktu | pn037k |
| Kód výrobca | 508509 |
| Rok výroby | nové |
| Záruka | Doživotná záruka > |