Poľský výrobca pneumatík, teraz patriaci pod koncern GoodYear Dunlop Tires.
| Valivý odpor | E |
| Priľnavosť na mokrom povrchu | E |
| Vonkajší hluk |
68 dB
|
| Šírka | 145 mm |
| Pomer výška/šírka | 70 % |
| Priemer disku | 13 " |
| Max. zaťaženie | 71 (345 kg) |
| Max. rýchlosť | T (190 km/h) |
| Kód produktu | pn0ft8 |
| Kód výrobca | 531410 |
| Rok výroby | nové |
| Záruka | Doživotná záruka > |