Yokohama je japonský výrobce pneumatik, známý svou kvalitou, inovacemi a důrazem na ekologii. Nabízí široký sortiment pro osobní, sportovní a nákladní vozy, s vynikajícím výkonem za všech podmínek.
| Rollwiederstand | C |
| Nasshaftung | A |
| Äußeres Geräusch dB |
71 dB
|
| Breite | 215 mm |
| Verhältnis Höhe/Breite | 50 % |
| Felgendurchmesser | 18 " |
| Max. Belastung | 92 (630 kg) |
| Max. Geschindigkeit | V (240 km/h) |
| Produktcode | pn0qvr |
| Herstellercode | R2088 |
| Herstelljahr | neu |
| Garantie | Doživotní záruka > |