Debica, polská značka pneumatik s dlouhou tradicí, nabízí cenově dostupné řešení pro osobní, užitková a nákladní vozidla. Pneumatiky Debica spojují spolehlivý výkon, solidní kvalitu a dobrý poměr ceny a hodnoty.
| Rollwiederstand | E |
| Nasshaftung | E |
| Äußeres Geräusch dB |
68 dB
|
| Breite | 145 mm |
| Verhältnis Höhe/Breite | 70 % |
| Felgendurchmesser | 13 " |
| Max. Belastung | 71 (345 kg) |
| Max. Geschindigkeit | T (190 km/h) |
| Produktcode | pn0ft8 |
| Herstellercode | 531410 |
| Herstelljahr | neu |
| Garantie | Doživotní záruka > |