Značka Cooper Tire & Rubber Company patří mezi tradiční americké výrobce pneumatik s více než stoletou historií. Nabízí letní, zimní i celoroční pneumatiky pro osobní vozy, SUV i 4x4. Vyniká vysokou odolností, stabilitou ve vyšších rychlostech a jistým vedením stopy. Pneumatiky Cooper poskytují výbornou přilnavost na suchu i mokru a dlouhou životnost. Ideální volba pro řidiče, kteří chtějí kvalitní a prověřenou značku s globálním renomé.
| Rollwiederstand | C |
| Nasshaftung | B |
| Äußeres Geräusch dB |
70 dB
|
| Breite | 215 mm |
| Verhältnis Höhe/Breite | 55 % |
| Felgendurchmesser | 18 " |
| Max. Belastung | 99 (775 kg) |
| Max. Geschindigkeit | V (240 km/h) |
| Produktcode | pn0teq |
| Herstellercode | S680098/590549 |
| Herstelljahr | neu |
| Garantie | Doživotní záruka > |