Jak se osobní pneu liší od ostatních?

Pneumatikám, které jsou určeny pro běžné osobní vozy se říká osobní pneu. Mají vnitřní kostru, nosnost, design a hloubku vzorku přizpůsobenou pro běžný silniční provoz. Najdeme mezi nimi osobní letní, zimní a celoroční pneumatiky. Ve stejném rozměru se můžeme setkat s osobními, offroad i dodávkovými pneumatikami.

Malé nebo velké auto? Příklady použití osobních pneu

Na která auta patří osobní pneu? Nejprodávanější jsou rozměry pneu, které pasují na Škodovky (Fabia, Octavia, Felicia, Superb) a na Ford (Focus, Mondeo). A samozřejmě na osobní auta Renault, Peugeot, Citroen, BMW, Mercedes, VW a Audi.

Pneu z oficiální distribuce s doživotní zárukou

Všechny pneumatiky od nás pocházejí z oficiální ditribuce. Na všechny nové pneumatiky zakoupené u nás máte doživotní záruku.

Dodáním osobních pneumatik naše služby nekončí

Ať už chcete levné letní nebo zimní pneu můžeme vám k nim nabídnout i služby pneuservisu, který je součástí našeho rozsáhlého areálu. Pneu vám obujeme na kola a pošleme nebo si je můžete se slevou vyzvednout.

Pneumatiky nebo obutá kola zašleme na vaši adresu

Obutí na vašeho miláčka vám můžeme poslat až domů nebo do práce. Pneumatiky si u nás můžete také osobně vyzvednout nebo si je nechat namontovat v našem pneuservisu.