Pneumatika pro zimní provoz s optimalizovaným počtem lamel a bloků dezénu. Zvýšený obsah materiálu Silica zajišťuje maximální přilnavost i v extrémních podmínkách. Určená pro vozy střední třídy i pro velmi výkonné automobily.
Dunlop patří mezi přední světové výrobce pneumatik, známý svou závodní historií a technickými inovacemi. Nabízí výjimečnou přilnavost, stabilitu a výkon pro všechny typy vozidel, od osobních aut po motocykly.
| Valivý odpor | G |
| Přilnavost na mokru | E |
| Vnější hluk |
67 dB
|
| Šířka | 195 mm |
| Poměr výška/šířka | 50 % |
| Průměr disku | 15 " |
| Max. zatížení | 82 (475 kg) |
| Max. rychlost | H (210 km/h) |
| Kód produktu | pn037k |
| Kód výrobce | 508509 |
| Rok výroby | nové |
| Záruka | Doživotní záruka > |