Čínsky výrobca kvalitných pneumatík.
| Valivý odpor | F |
| Priľnavosť na mokrom povrchu | E |
| Vonkajší hluk |
71 dB
|
| Šírka | 145 mm |
| Pomer výška/šírka | 70 % |
| Priemer disku | 13 " |
| Max. zaťaženie | 71 (345 kg) |
| Max. rýchlosť | T (190 km/h) |
| Kód produktu | pn0hi7 |
| Kód výrobca | 13TM14570R130T-1100 |
| Rok výroby | nové |
| Záruka | Doživotná záruka > |