Pneumatika se vyznačuje vzorcem derénu vhodným pro každý terén, vysokým kilometrovým výkonem a velkou odolností. Zajišťuje dobrou ovladatelnost dokonce i ve vysokých rychlostech. Má skvělou přilnavost na každém povrchu.
Ázijský výrobca kvalitných pneumatík, spolupracujúci so značkami GoodYear a Pirelli.
| Šírka | 235 mm |
| Pomer výška/šírka | 75 % |
| Priemer disku | 15 " |
| Max. zaťaženie | 105 (925 kg) |
| Max. rýchlosť | S (180 km/h) |
| Kód produktu | pn05qt |
| Kód výrobca | |
| Rok výroby | nové |
| Záruka | Doživotná záruka > |