Kórejská značka patriaca medzi 8 najväčších výrobcov pneumatík na svete, veľmi obľúbená vďaka pomeru výkon/cena.
| Valivý odpor | E |
| Priľnavosť na mokrom povrchu | C |
| Vonkajší hluk |
71 dB
|
| Šírka | 165 mm |
| Pomer výška/šírka | 65 % |
| Priemer disku | 13 " |
| Max. zaťaženie | 77 (412 kg) |
| Max. rýchlosť | T (190 km/h) |
| Kód produktu | pn0p7l |
| Kód výrobca | 1022603 |
| Rok výroby | nové |
| Záruka | Doživotná záruka > |