Obľúbené pneumatiky nižšej cenovej úrovne s výbornou kvalitou, značka spadá pod koncern Bridgestone
| Šírka | 185 mm |
| Pomer výška/šírka | 60 % |
| Priemer disku | 14 " |
| Max. zaťaženie | 82 (475 kg) |
| Max. rýchlosť | H (210 km/h) |
| Kód produktu | pn0gc3 |
| Kód výrobca | 78737 |
| Rok výroby | nové |
| Záruka | Doživotná záruka > |