Uniroyal je známý jako specialista na deštivé počasí, nabízející pneumatiky s vynikající přilnavostí a bezpečností na mokru. Patří do skupiny Continental a spojuje kvalitu s dostupností.
| Rollwiederstand | C |
| Nasshaftung | B |
| Äußeres Geräusch dB |
72 dB
|
| Breite | 205 mm |
| Verhältnis Höhe/Breite | 70 % |
| Felgendurchmesser | 15 " |
| Max. Belastung | 106 (950 kg) |
| Max. Geschindigkeit | R (170 km/h) |
| Produktcode | pn0pxd |
| Herstellercode | 4522050000 |
| Herstelljahr | neu |
| Garantie | Doživotní záruka > |