Riken je značka spadající pod Michelin, která nabízí dostupné a spolehlivé pneumatiky pro osobní a užitková vozidla. Je známá solidním výkonem a dobrou kvalitou za přijatelnou cenu.
| Breite | 225 mm |
| Verhältnis Höhe/Breite | 50 % |
| Felgendurchmesser | 17 " |
| Max. Belastung | 94 (670 kg) |
| Max. Geschindigkeit | H (210 km/h) |
| Produktcode | pn0e7s |
| Herstellercode | 87772 |
| Herstelljahr | neu |
| Garantie | Doživotní záruka > |