Maxxis je globální značka pneumatik, známá svou odolností a inovacemi. Nabízí řešení pro osobní, terénní i sportovní vozy s důrazem na bezpečnost a výkon na různých typech povrchů.
| Breite | 235 mm |
| Verhältnis Höhe/Breite | 75 % |
| Felgendurchmesser | 15 " |
| Max. Belastung | 104 (900 kg) |
| Max. Geschindigkeit | Q (160 km/h) |
| Produktcode | pn10qm |
| Herstellercode | TL16006600 |
| Herstelljahr | neu |
| Garantie | Doživotní záruka > |