Matador je slovenský výrobce pneumatik s dlouhou tradicí, známý svou kvalitou a spolehlivostí. Nabízí širokou škálu modelů pro osobní, nákladní i průmyslová vozidla, s výborným poměrem ceny a výkonu.
| Rollwiederstand | E |
| Nasshaftung | C |
| Äußeres Geräusch dB |
70 dB
|
| Breite | 165 mm |
| Verhältnis Höhe/Breite | 70 % |
| Felgendurchmesser | 13 " |
| Max. Belastung | 83 (487 kg) |
| Max. Geschindigkeit | T (190 km/h) |
| Produktcode | pn0f14 |
| Herstellercode | 15808090000 |
| Herstelljahr | neu |
| Garantie | Doživotní záruka > |