Oblíbené pneumatiky nižší cenové úrovně s výbornou kvalitou, značka spadá pod koncern Michelin.
| Breite | 235 mm |
| Verhältnis Höhe/Breite | 45 % |
| Felgendurchmesser | 18 " |
| Max. Belastung | 98 (750 kg) |
| Max. Geschindigkeit | W (270 km/h) |
| Produktcode | pn0oy0 |
| Herstellercode | 163035 |
| Herstelljahr | neu |
| Garantie | Doživotní záruka > |