Oblíbené pneumatiky nižší cenové úrovně s výbornou kvalitou, značka spadá pod koncern Michelin.
| Breite | 235 mm |
| Verhältnis Höhe/Breite | 40 % |
| Felgendurchmesser | 18 " |
| Max. Belastung | 95 (690 kg) |
| Max. Geschindigkeit | Y (300 km/h) |
| Produktcode | pn0oy4 |
| Herstellercode | 649768 |
| Herstelljahr | neu |
| Garantie | Doživotní záruka > |