Oblíbené pneumatiky nižší cenové úrovně s výbornou kvalitou, značka spadá pod koncern Michelin.
| Rollwiederstand | C |
| Nasshaftung | C |
| Äußeres Geräusch dB |
72 dB
|
| Breite | 225 mm |
| Verhältnis Höhe/Breite | 45 % |
| Felgendurchmesser | 17 " |
| Max. Belastung | 94 (670 kg) |
| Max. Geschindigkeit | W (270 km/h) |
| Produktcode | pn0txt |
| Herstellercode | 427985 |
| Herstelljahr | neu |
| Garantie | Doživotní záruka > |