Oblíbené pneumatiky nižší cenové úrovně s výbornou kvalitou, značka spadá pod koncern Michelin.
| Breite | 215 mm |
| Verhältnis Höhe/Breite | 45 % |
| Felgendurchmesser | 17 " |
| Max. Belastung | 87 (545 kg) |
| Max. Geschindigkeit | V (240 km/h) |
| Produktcode | pn0g54 |
| Herstellercode | 87306 |
| Herstelljahr | neu |
| Garantie | Doživotní záruka > |