Cross country pattern suitable for all terrain. High mileage and wear resitance. Good handling even at higher speed. Excellent traction on all surfaces.
Asijský výrobce kvalitních pneumatik, spolupracující se značkami GoodYear a Pirelli.
| Breite | 235 mm |
| Verhältnis Höhe/Breite | 75 % |
| Felgendurchmesser | 15 " |
| Max. Belastung | 105 (925 kg) |
| Max. Geschindigkeit | S (180 km/h) |
| Produktcode | pn05qt |
| Herstellercode | |
| Herstelljahr | neu |
| Garantie | Doživotní záruka > |