Hankook je přední korejský výrobce pneumatik s důrazem na inovace a moderní technologie. Nabízí špičkové pneumatiky pro osobní, SUV i sportovní vozy s důrazem na bezpečnost a pohodlí.
| Rollwiederstand | E |
| Nasshaftung | C |
| Äußeres Geräusch dB |
71 dB
|
| Breite | 165 mm |
| Verhältnis Höhe/Breite | 65 % |
| Felgendurchmesser | 13 " |
| Max. Belastung | 77 (412 kg) |
| Max. Geschindigkeit | T (190 km/h) |
| Produktcode | pn0p7l |
| Herstellercode | 1022603 |
| Herstelljahr | neu |
| Garantie | Doživotní záruka > |