Riken je značka spadající pod Michelin, která nabízí dostupné a spolehlivé pneumatiky pro osobní a užitková vozidla. Je známá solidním výkonem a dobrou kvalitou za přijatelnou cenu.
| Šířka | 225 mm |
| Poměr výška/šířka | 50 % |
| Průměr disku | 17 " |
| Max. zatížení | 94 (670 kg) |
| Max. rychlost | H (210 km/h) |
| Kód produktu | pn0e7s |
| Kód výrobce | 87772 |
| Rok výroby | nové |
| Záruka | Doživotní záruka > |