4x4, offroad nebo SUV? Každý jim říká jinak.

Tento druh pneumatik má mnoho různých označení. Ať už off road pneumatiky nazýváte jakkoliv, jedná se o speciální gumy na sníh nebo bláto, určené pro terénní vozy s celoročním použitím nebo o silniční pneumatiky se vzorkem na léto či na zimu. Pro některé menší nebo tzv. městské SUV můžete najít vhodné pneumatiky i mezi osobními gumami.

Vyberte si z obrovské nabídky offroad pneumatik

Začněte v horním menu. Vyberte si šířku a rozměr pneumatiky, kterou potřebujete. Zobrazí se vám celá nabídka, slevy a akce. U každé SUV pneu najdete podrobný popis vlastností a určení.

Pneu z oficiální distribuce s doživotní zárukou

Všechny pneumatiky od nás pocházejí z oficiální ditribuce. Na všechny nové pneumatiky zakoupené u nás máte doživotní záruku.

Dodáním off road pneumatik naše služby nekončí

Ať už chcete levné letní nebo zimní pneu můžeme vám k nim nabídnout i služby pneuservisu, který je součástí našeho rozsáhlého areálu. Pneu vám obujeme na kola a pošleme nebo si je můžete se slevou vyzvednout.

Pneumatiky nebo obutá kola zašleme na vaši adresu

Obutí na vašeho miláčka vám můžeme poslat až domů nebo do práce. Pneumatiky si u nás můžete také osobně vyzvednout nebo si je nechat namontovat v našem pneuservisu.