Nebojte se značek, které neznáte.

Ať už hledáte nejlevnější zimní nebo letní pneu, kromě známých značek u nás najdete i pneumatiky mnoha dalších výrobců, které jsou často až o polovinu levnější. Od takových levných pneu můžete očekávat slušné jízdní vlastnosti a dobrou výdrž. Evropské schválení pro provoz je samozřejmostí.

Chcete levné pneumatiky?

Začněte zadáním rozměru v horním menu. Zobrazí se vám přehled všech pneumatik v daném rozměru a na prvních pozicích vždy najdete pneu ve slevě, akci nebo bazarové gumy.

Nabízíme vám nejlepší možnou cenu a doživotní záruku

Naše pneumatiky pocházejí vždy z oficiálních distribucí. Nakupujeme od různých dodavatelů, abychom vám mohli nabídnout nové, kvalitně skladované pneumatiky za nejlepší možnou cenu s doživotní zárukou.

Dodáním levných pneu naše služby nekončí

Ať už chcete levné letní nebo zimní pneu můžeme vám k nim nabídnout i služby pneuservisu, který je součástí našeho rozsáhlého areálu. Pneu vám obujeme na kola a pošleme nebo si je můžete se slevou vyzvednout.

Pneumatiky nebo obutá kola zašleme na vaši adresu

Obutí na vašeho miláčka vám můžeme poslat až domů nebo do práce. Pneumatiky si u nás můžete také osobně vyzvednout nebo si je nechat namontovat v našem pneuservisu.