Pneumatiky od korejského výrobce. Pro dezén pneumatiky KH15 jsou charakteristické čtyři obvodové drážky ke zlepšení směrové stability a snížení možnosti vzniku aquaplaningu při jízdě sloupcem vody. Plný středový pás zvyšuje stabilitu ve vysokých rychlostech. Soustava příčných drážek přispívá k dokonalému přenosu záběrových a zejména brzdných účinků na mokru.
Kumho je korejský výrobce pneumatik zaměřený na pokročilé technologie a výkon. Nabízí širokou škálu modelů pro osobní, SUV a lehké nákladní vozy, s důrazem na bezpečnost a úsporu paliva.
| Šířka | 235 mm |
| Poměr výška/šířka | 60 % |
| Průměr disku | 16 " |
| Max. zatížení | 100 (800 kg) |
| Max. rychlost | H (210 km/h) |
| Kód produktu | pn0645 |
| Kód výrobce | 1679513 |
| Rok výroby | nové |
| Záruka | Doživotní záruka > |