Pneumatika se vyznačuje vzorcem derénu vhodným pro každý terén, vysokým kilometrovým výkonem a velkou odolností. Zajišťuje dobrou ovladatelnost dokonce i ve vysokých rychlostech. Má skvělou přilnavost na každém povrchu.
Asijský výrobce kvalitních pneumatik, spolupracující se značkami GoodYear a Pirelli.
| Šířka | 235 mm |
| Poměr výška/šířka | 75 % |
| Průměr disku | 15 " |
| Max. zatížení | 105 (925 kg) |
| Max. rychlost | S (180 km/h) |
| Kód produktu | pn05qt |
| Kód výrobce | |
| Rok výroby | nové |
| Záruka | Doživotní záruka > |