§ Povinnost zimních pneu v ČR 2012, 2013, 2014 a 2015

Od listopadu do března (1.11. až 31.3.) nám zákonodárci přichystali povinnost použití zimních pneumatik. Předepisuje to novela zákona č. 361/2000 Sb., známého též jako “silniční vyhláška“. Přezutí na zimní pneumatiky vás čeká, pokud se na silinici vyskytuje souvislá vrstva sněhu, ledu nebo námrazy nebo lze vzhledem k aktuálnímu počasí předpokládat, že by tam mohla být. V létě za jízdu na zimních pneu žádný postih nehrozí.

Kupte si kvalitní, levné celoroční gumy. S pneuservisem až domů.

Ať už chcete samotné pneumatiky nebo kompletní obutá celoroční kola u nás je to snadné! Máme pro vás osobní, SUV i dodávkové C pneu.

Pneu z oficiální distribuce s doživotní zárukou

Všechny pneumatiky od nás pocházejí z oficiální ditribuce. Na všechny nové pneumatiky zakoupené u nás máte doživotní záruku.

Celoroční pneumatiky místo zimních?

Jezdíte celý rok a neradi přezouváte pneumatiky? Řešením mohou být celoroční pneu, které jsou schválené pro zimní provoz a zároveň mají dobré vlastnosti v letním provozu.

Pneumatiky nebo obutá kola zašleme na vaši adresu

Celoroční obutí na vašeho miláčka vám můžeme poslat až domů nebo do práce. Pneumatiky si u nás můžete také osobně vyzvednout nebo si je nechat namontovat v našem pneuservisu.